UNITES Systems a.s.
Kpt. Macha 1372
757 01 Valašské Meziříčí
T: 571 757 230
E: info@unites.cz
IČ: 25863665   DIČ: CZ25863665

Kontakty

Embedded SW engineer

Jsme česká firma založená v roce 1991. To, co děláme, nás baví. Máme snahu se neustále zlepšovat a rozvíjet se. Zkrátka, chceme být úspěšní. Víme, že podmínkou úspěchu je mít dobrý tým kolegů, kteří se vzájemně doplňují a podporují. Tomu se snažíme uzpůsobit i naši firemní kulturu. Respektujeme lidskou individualitu a chceme, aby  zaměstnance práce bavila. Firemní kultura je živý organismus, který je obohacován každým zaměstnancem. Rádi vás uvítáme mezi námi!

Co vás čeká za práce?

  • Implementace řízení nově vyvíjených komponent našich testovacích systémů postavených na mikrokontrolerech, FPGA nebo platformě Beaglebone black
  • Podílení se na tvorbě specifikace
  • Ladění implementovancýh řešení, odstraňování chyb
  • Revize kódu
  • Testování
  • Optimalizace
  • Dokumentování hotových řešení
  • Komunikace se zákazníkem

Potřebujeme člověka,  který má:

  • VŠ vzdělání v oboru informatika, výpočetní technika, matematika nebo elektronika (nebo SŠ s praxí)
  • Velmi dobrou znalost a zkušenost s jazykem C a procesu ladění a testování software (C++/ C# navíc výhodou)
  • Velmi dobrou znalost a zkušenost s VHDL
  • Znalost práce s mikrokontroléry a periferiemi
  • Schopnost provádět alespoň základní elektrická měření (osciloskop, multimetr, …)

Výhodou znalosti a zkušenosti

  • Komunikačních protokolů/ sběrnic (SPI, I2C, TCP/IP, USB, FlexRay, CAN, LIN)
  • Znalost assembleru
  • Platforem/ programů LabView, VEE, CANoe apod.
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 (min.)

A co nabízíme my?

  • Práci v menším kolektivu
  • Práci v malé české firmě, která dodává své výrobky do celého světa
  • Přátelský kolektiv, kolegy jako své kamarády
  • Relaxační místnost – pingpong, kulečník, šipky
  • Dětský koutek pro zaměstnance, kteří potřebují občas pohlídat své dítko
  • Výuku angličtiny v pracovní době
  • Firemní akce (oslavy firemních úspěchů, divadlo, sportovní odpoledne, vánoční večírek s vlastní Hudební firemní skupinou, vinný sklípek, turnaj v pingpongu, MDŽ, Mikuláš (až to zase půjde))
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick Days za rok navíc k dovolené
  • Možnost proplacení přesčasů
  • Příspěvek na penzijní/ životní připojištění po 2 odpracovaných letech ve výši 750 Kč
  • Příspěvek na vzdělání
  • Stravenkový paušál ve výši 75 Kč / odpracovaný den
  • Svobodu v příchodu a odchodu z práce - flexibilní pracovní doba
  • Máme rádi přímost a dá se s námi mluvit
  • Preferujeme práci na plný úvazek

Nahoru