UNITES Systems a.s.
Kpt. Macha 1372
757 01 Valašské Meziříčí
T: 571 757 230
E: info@unites.cz
IČ: 25863665   DIČ: CZ25863665

Kontakty

Kariéra

►Právě hledáme posily na různé pozice. ◄

Pokud víte něco o: # hardware, # programování, # testování a měření, rádi Vás poznáme. Pořádáme také nezávazné prohlídky firmy.
► Ozvěte se naší personalistce Tereze.
► Víte, že u nás chcete pracovat?
Pošlete vaše CV a krátké představení na tbarabasova@unites.cz

Aktuální volné pozice:

Programátor FCT/ICT projektůSystémový programátor/ka

Programátor FCT/ICT projektů

Hledáme vývojáře!

Do našeho týmu přijmeme programátora anebo programátorku FCT/ICT projektů.

Co bude dělat?

  • programovat v C#
  • oživovat testovací a měřicí zařízení
  • analyzovat nové požadavky
  • testovat a optimalizovat
  • komunikovat s hardwarem
  • rozvíjet se
  • zhruba 1x za 6 týdnů pojedete k zákazníkovi Vaším úkolem bude oživit tester, který byl zkonstruován Vašimi kolegy - konstruktéry a vývojovými techniky. Udělat vše tak, aby se naměřené hodnoty vyhodnotily v SW a byly správné. A protože budete na konci celého procesu "Zrození testeru", pojedete jej nakonec předat zákazníkovi.

Potřebujeme člověka:

  • který se bude umět učit, doptávat, diskutovat a navrhovat řešení
  • systematického a zodpovědného
  • absolventa VŠ nebo SŠ v oboru informatika, výpočetní technika nebo elektrotechnika
  • znalého principů OOP Znalost základní měřicí techniky není podmínkou, ale určitě bude Vaší výhodou.

    V Unitesu máme zkušené programátory. Stejně tak ale kluky, kteří se učili programovat od začátku. Ti mají nyní své projekty a jsou součástí týmu. Pokud neumíte programovat, a přesto je tato práce pro Vás zajímavá, ozvěte se. Někdy stačí chuť se učit a ptát se.

A co nabízíme my?

♣ Svobodu v příchodu a odchodu z práce. Máme flexibilní pracovní dobu, a tak pokud si budete potřebovat něco zařídit, nebude s tím žádný problém.

♣ Budete pracovat ve vývoji. To znamená v přátelském kolektivu, kde je přístupný šéf a kolegové si poradí.

♣ Dostanete stravenky a 25 dnů dovolené.

♣ V pracovní době můžete chodit na hodiny angličtiny.

♣ Služební notebook a telefon budete moct používat také pro osobní účely.

♣ Vždy se s námi dá domluvit.

♣ Po 2 letech Vám přispějeme 750 Kč na penzijní připojištění.

♣ Ohodnotíme Vás podle znalostí a zkušeností od 22.000 Kč do 32.000 Kč.

Chcete se ucházet o pozici? Napište. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme.

Chcete se k nám nezávazně podívat? Napište a domluvíme se na podrobnostech.

Systémový programátor/ka

Do našeho týmu přijmeme systémového programátora anebo programátorku.

► Čtěte, třeba jste to právě Vy.◄

Co budete dělat?

  • navrhovat a implementovat nové funkce ovládacího SW pro řízení testerů
  • analyzovat nové požadavky na SW
  • odstraňovat chyby
  • revidovat kódy
  • komunikovat se zákazníkem

  • zodpovědného a komunikativního
  • s VŠ nebo SŠ vzděláním v oboru informatika, výpočetní technika nebo elektrotechnika
  • znalého jazyka Delphi (C# navíc výhodou)
  • znalého principů objektového programování
  • systematického a samostatného

Bude úžasné, když:

  • budete mít znalost základní znalosti měřicí techniky
  • budete umět ostatní programovací jazyky

♣ Flexibilní pracovní dobu

♣ Budete pracovat v přátelském kolektivu.

♣ Ohodnotíme Vás podle znalostí a zkušenosti od 35.000 do 45.000 Kč

♣ Dostanete stravenky v maximální hodnotě a 5 týdnů dovolené.

♣ Budete používat služební notebook a telefon.

♣ Vždy se s námi dá rozumně domluvit.

♣ Přispějeme Vám na penzijní připojištění.

♣ Hrajeme fér.

Chtěli byste nás osobně potkat a hledat možnosti? Napište a domluvíme se na podrobnostech.

Jestli už víte, že u nás chcete pracovat, rádi si přečteme váš životopis a něco více o vás.

Nahoru