UNITES Systems a.s.
Kpt. Macha 1372
757 01 Valašské Meziříčí
T: 571 757 230
E: info@unites.cz
IČ: 25863665   DIČ: CZ25863665

Kontakty

Montážní technik výroby

Hledáme montážního technika do výroby

Máš cit pro elektronickou i mechanickou práci?  Možná hledáme právě tebe!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Hlavní náplní je montáž měřicích (kontrolních) fixtur a oživování a kalibrace výrobků, archivace měřicích a kalibračních protokolů. Budeš spolupracovat s úsekem servisu při opravách, používat měřicí přístroje. Jedná se o kombinaci operací od přizpůsobení mechanických dílů, vrtání, řezání závitů, frézování jednoduchých ploch, pilování, po elektro zapojení a celkovou montáž, tak požadujeme velmi "univerzální" schopnosti uchazeče

KOHO HLEDÁME?

  • šikovného člověka se SŠ elektro / strojní s praxí v elektro oboru
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6 výhodou, možnost proškolení přímo ve firmě.

CO NABÍZÍME?

  • zaškolení na pozici
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • stabilní práci s jistým výdělkem
  • 25 dní dovolené
  • odměny – za hospodářský výsledek, životní a pracovní jubilea
  • 3 dny "sick days" navíc k řádné dovolené
  • dotované stravenky v hodnotě 120 Kč
  • kurzy angličtiny v pracovní době (více  úrovní)
  • pružnou pracovní dobu
  • občerstvení na pracovišti – kávovary, minibar plný dobrot, vitamínů i zmrzliny
  • kolegy jako své kamarády :)
  • práci v malé české firmě s českými majiteli
  • místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Nahoru