UNITES Systems a.s.
Kpt. Macha 1372
757 01 Valašské Meziříčí
T: 571 757 230
E: info@unites.cz
IČ: 25863665   DIČ: CZ25863665

Kontakty

Nákupčí

Hledáme parťáka do oddělení nákupu.

Baví tě nakupovat? Hledáš rád(a) nejvýhodnější cenu? Baví tě angličtina a chceš ji aktivně využívat?

Neváhej a ozvi se, třeba hledáme zrovna tebe!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • nákupu materiálu, polotovarů, nářadí, náhradních dílů apod.
  • reklamační řízení nakupovaných materiálů a služeb (ve spolupráci s ostatními úseky)
  • zavádění materiálových položek a dodavatelů do IS
  • ​​podávání návrhů na změnová řízení v rámci své působnosti
  • jednání s dodavateli o kvalitě nakupovaných materiálů, ceně a ostatních podmínkách
  • příprava a připomínkování kupních smluv na nákup materiálu

KOHO HLEDÁME?

  • minimálně SŠ vzdělání (technické vzdělání výhodou)
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem (němčina výhodou)
  • zkušenosti v oblasti nákupu, komunikativnost
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • člověka flexibilního, odolného proti stresu (často se jedná o nárazové činnosti), pečlivého, zodpovědného, zaměřeného na detail
  • znalost elektro materiálu výhodou

CO NABÍZÍME?

  • zaškolení na pozici
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • stabilní práci s jistým výdělkem
  • 25 dní dovolené
  • odměny – za hospodářský výsledek, životní a pracovní jubilea
  • služební mobil
  • stravenky ve výši 120 Kč
  • kurzy angličtiny v pracovní době (více  úrovní)
  • pružnou pracovní dobu
  • občerstvení na pracovišti – kávovary, minibar plný dobrot, vitamínů i zmrzliny
  • kolegy jako své kamarády
  • práci v malé české firmě s českými majiteli
  • místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Nahoru