UNITES Systems a.s.
Kpt. Macha 1372
757 01 Valašské Meziříčí
T: 571 757 230
E: info@unites.cz
IČ: 25863665   DIČ: CZ25863665

Kontakty

Pracovník kvality

Máte zkušenost z oblasti kvality? Ne? Nevadí, zaučíme vás. Máte rádi, když se věci dělají poctivě?
Na nic nečekejte a zavolejte, nebo pošlete nám Vás životopis!

Unikátní společnost hledá unikátního PRACOVNÍKA KVALITY

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • snížení nákladů na nekvalitu
  • udržování interních směrnic
  • řízení, kontrola a vyhodnocování procesů ISM
  • ​​systém kontroly kvality ve výrobním procesu
  • interní audity, metrologie, školení zaměstnanců
  • zajištění prohlášení o shodě
  • analýzy, reporty, podklady pro vedení společnosti
  • práce s výkresovou dokumentací
  • ​​spolupráce s pracovníky nejen ve výrobě

KOHO HLEDÁME?

  • technické vzdělání (výhodou)
  • zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobě (výhoda)
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • analytické a systematické myšlení
  • ochotu učit se novým věcem
  • zodpovědnost a pečlivý přístup
  • ​schopnost  vidět souvislosti mezi jednotlivými procesy

CO NABÍZÍME?

  • zaškolení na pozici
  • stabilní práci s jistým výdělkem
  • 25 dní dovolené
  • odměny – za hospodářský výsledek, životní a pracovní jubilea
  • služební mobil, notebook
  • stravenky ve výši 120 Kč
  • kurzy angličtiny v pracovní době (více  úrovní)
  • týdenní pracovní fond 40 hodin
  • pružnou pracovní dobu
  • občerstvení na pracovišti – kávovary, minibar plný dobrot, vitamínů i zmrzliny
  • kolegy jako své kamarády
  • práci v malé české firmě s českými majiteli
  • místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Nahoru