UNITES Systems a.s.
Kpt. Macha 1372
757 01 Valašské Meziříčí
T: 571 757 230
E: info@unites.cz
IČ: 25863665   DIČ: CZ25863665

Kontakty

Služby

Potřebujete testovat součásky nebo osazené desky? Potřebujete vyvinout testovací aplikaci? Kontaktovací fixturu? Potřebujete vyvinout elektroniku pro svůj výrobek podle vašich představ? Potřebujete testovat vaše výrobky v různých klimatických podmínkách?

Jste tady správně.

 

Testhouse

Potřebujete otestovat jednorázově várku součástek?
Potřebujete testovat pravidelně, ale nevyplatí se vám vlastní tester?
Potřebujete vyměřit součástky podle určitého parametru?
Máte problémy s padělanými součástkami?
Více >

 

Zakázkový vývoj

Vývoj elektroniky je jedním ze stavebních pilířů naší firmy. Máme v této oblasti bohaté zkušenosti a jsme schopni zrealizovat kompletní vývoj na zakázku dle specifikací a požadavků zákazníka od A do Z. Provádíme zpracování podkladů, zajištění materiálu od dodavatelů celého světa, návrh, výrobu a osazení desky plošného spoje, tvorbu firmwarového a softwarového vybavení, mechanickou konstrukci, testování, zahoření, vlastní realizací prototypu nebo produkci celé série.
Více >
 

Výroba

Naše firma má dlouholeté zkušenosti se zakázkovou výrobou elektroniky. Specializujeme se především na vzorkové a malosériové zakázky, nicméně jsme schopni zajistit i větší série. Naší předností je vysoká flexibilita, kvalita a úzká spolupráce výroby s vývojem.
Více >
 

Vývoj aplikací pro testery

Vyvíjíme aplikace jak pro vlastní řadu testerů Unimet a Unispot, tak pro platformy jiných výrobců. Jsme schopni navrhnout a vyrobit aplikační HW a testovací programy dle konkrétních požadavků zákazníka a vše odladit na konkrétním typu testeru. Provádíme rovněž konverze stávajících testovacích programů mezi platformami.
Více >
 

Testování v klimatické komoře

Nabízíme testování odolnosti a spolehlivosti elektronických přístrojů a aplikací v různých klimatických podmínkách (např. zkouška chladem, suchým teplem, vlhkým teplem, změnou teploty apod.) s využitím našich funkčních testerů a přístrojů. Rovněž nabízíme možnost krátko i dlouhodobého pronájmu kapacit klimatické komory.
Více >

 

 

Kontaktní formulář

Podmínky zpracování osobních údajů

povinné položky

Nahoru